Polityka prywatności

Polityka prywatności określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego przez użytkowników końcowych. Korzystając w dowolny sposób z niniejszego serwisu internetowego użytkownik końcowy akceptuje warunki określone w poniższej Polityce Prywatności.

 

1. Ochrona danych osobowych

Dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez użytkownika serwisu internetowego. Przekazanie informacji obejmujących dane osobowe jest dobrowolne. Do informacji tych należą przykładowo: imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu. Cel wykorzystywania danych osobowych jest określony w nagłówku formularza zamieszczonego w serwisie internetowym. Najczęściej jest to kontakt w celu umówienia wizyty. Dane osobowe nie są zbierane automatycznie. Wszystkie dane są traktowane jako poufne i są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (ustawa z dnia 10.05.2018r.).

2. Prawa autorskie

Cała zawartość serwisu internetowego oraz mechanizmy i oprogramowanie używane w serwisie internetowym są objęte ochroną wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.